V sobotu, 8.1. 2011 byla po 18. hodině zahájena další z našich zahraničních výstav. Na vernisáž přišla hezká řádka zajímavých osobností, starosta města Gmünd a zástupce kultury, ale i osobnosti města z jiných branží. Z Čech dorazil pan Tomáš Jirsa, který nad celou výstavní šňůrou s názvem "Künstlerfrühling 2011" převzal patronát. Sešlo se zde více jak 50. lidiček a byla zde příjemná atmosféra, kterou podpořilo i živé vystoupení "unplugged" Kyanid-band z Českého Krumlova, děkujeme!